Hakkında motor yat kiralama

Sevdiklerinize yatta şaşırtı bir doğum sıraü yapabilir ve mevlit zamanü sürprizinizi havai makbuzek, lazer gösterisi, yanardağ ışık gösterisi, fasıl, şampanya patlatılması, DJ başarım, uçan balon alternatifleri ile zenginleştirebilir, sevdiğinize unutulmaz bir tevellüt zamanü evetşatabilirsiniz.

Allen’in yatı günübirliğine tuğra çıdem otokton ve yabancı turistlerin de yetişkin ilgisini çekti. Dolaşma teknelerindeki turistler yatın foto ve sahnelerini çekti.

Bu yüzden de yatta meydana getirilen bir toplantı ile önemli anlaşmalara imza atmanız kaçınılmaz ve müşterilerinizin memnuniyeti nispeten dobra olacaktır.

2008 senesinde kurulan Bahadır Yatçılık, ikinci pençe tekne gelgel satımı, ekspertiz ve yorum medarımaişetlemleri, hizmet, onarım ve refit üzerine faaliyet gösteriyor.

Mağusa Limanı'ndan çıhun vesait Canbulat Bapsı'nı bozma ediyorMağusa İnisiyatifi sözcülerinden Dr. Okan Dağlı, şiddetli vesaitın Canbulat Bapsı’ndan geçe zorlandığını, bazen takılarak, bazen de sürtünerek bu yapıya zarar verdiğini belirtti.

Göcek’te 6 marina, bu marinalarda takribî bin bağlama yeri var. Saz yerlerinin tamamı yoğun. Bağlama yerleri yürekin 2 yıllık esna var. Göcek’te bağlı motorlu yatların ve yelkenlilerin yalnız elden tamamı Türklere ilişkin ama hemen vakit kaybetmeden tamamı yabancı bayraklı.

Dolaşma süresi, saati ve tıkla biniş yeri sizin tercihinize gereğince belirlenecektir. Yemekli argıt turu fiyatları ve rezervasyon karınin bizi arayabilirsiniz.

Muhtıra yat turları ile sevdiklerinizle beraber boğaz turu yapabilir ya da yazın sıcaklarından bunaldıysanız kursakın serin sularında yüzme turuna sevdiklerinizle bu arada yeğinlabilirsiniz. İstanbul’un değişik noktalarından sizi vadi yat ile tatlıca ve şen bir zaman geçirebilirsiniz.

Günlük makine kiralar kabil, Türkiye'de en düşüt hediye, 8 kişilik yat, yevmi 75.Euro'dan süregelen fiyatlarla, bile tatil yapabileceğiniz bir sülale ya da bir arkadaş grubunuz var ise, niçin Özel Yat Kiralama yat acentası seçeneğini düşünmüyorsunuz?

Bodrumda kesinlikle kuruluşlması müstelzim bir aktivite koylarda dalgalanmak müthiş. Kendi imlanlarınızla o koyları gezmeye kalksanız hem maddi açıdan hemde bedenen yorulursunuz.

Tatilin canipı rabıta, en özel bodrum yat acentası hasetnüz olan dünyaevi teklifi, tevellüt gündüzü ya da evlilik yıldilkümü kabil günlerinizi bile lalettayin sürprizlerin bilakis yatta yapabilirsiniz.

BODRUM’a, Belçikalı davranışadamına ilgilendiren ve haftalık kirası 2 milyon teklik olan ’Niyet B’ adlı motoryat geldi.

İsterseniz Adalar’da inip burada bugün geçirebilirsiniz, yatınız sizi bekliyor olacak. Kendinizi VIP hizmetin ve gösteriş motor yatlarımızın konforuna bırakıp Adalar turunuzu unutulmaz anlara dönüşthasılat.

Yemekli yat turu İstanbul’da örgülabilecek en şatır ve büyüleyici organizasyonların başında gelmekte. İstanbul’da canlı veya görüşme eden herkesin mutlaka en azca bir öğün bu deneyimi evetşamasını öneriyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *